army shop nitra

army shop nitra : eshop, maloobchod a veľkoobchod …

army shop nitra online
VSTUP do army shop nitra :

 

 

 

 

V našom army shope nitra nájdete rôzne zaujímavé a kvalitné produkty za naozaj výhodné ceny. Produkty sú vhodné na rôzne taktické hry ako sú napr. paintball, airsoft, na prechádzky v prírode, na outdoorové využitie či ako pekný darček, čo môže byť pekný vreckový nožík, motýlik, karambit, či  lovecký nôž ako dekoračný predmet vhodný do klubovni alebo do domácnosti. Pokiaľ navštívite náš online army eshop alebo v kamennej predajni v Lehote pri Nitre určite si vyberiete svoj produkt. My sa potešíme ďalšiemu spokojnému zákazníkovi a vy zase dobre nakúpite. Pokiaľ nebudete spokojní s našim tovarom, môžete ho kľudne vymeniť za iný tovar, alebo požiadate o vrátenie peňazí.

Veľkú časť našej ponuky tvoria kvalitné, ostré a moderné typy nožov ako sú lovecké nože, vreckové nože, multifunkčné, vrhacie, dekoračné nože a meče KATANY a iné. Takéto nože sa nehodia len na zaobchádzanie v prírode, ale aj ako pomôcka v záhrade, poprípade v domácnosti, alebo ako dekoračný predmet alebo vhodný darček pre zberateľa.

Veľkým „bratom“ všetkých nožíkov sú mačety, ktoré ponúkame v kratších ale aj v dlhších verziách. Mačety sú vhodné na vonkajšie využitie  a taktiež aj ako záhradná pomôcka na osekanie kríkov, vysokej trávy a pod. Zaujímavým produktom sú taktiež aj  vrhacie nože alebo hviezdice, sekáče, multifunkčné nože do prírody alebo survival nože s paracord šnúrou a lovecké nože. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vydržia aj náročné zaobchádzanie, preto neváhajte a objednajte si už dnes !


lovecke noze
lovecké nože

naša ďalšia army shop ponuka …

V našom army shop nájdete rôzne skvelé a zaujímavé produkty, ktoré patria k výbave každého správneho ARMY nadšenca. Doplnky pre airsoft a paintball, zbrane poplašné, plynové a znehodnotené, zápalky, expanzné strelivo a rôznu pyrotechniku, vojenské nože, bajonety a bodáky, lovecké nože a vreckové nože, vojenské bedne na muníciu a iné doplnky, maskovacie siete a camouflage doplnky. Z army optiky máme v ponuke ďalekohľady a puškohľady, kolimátory a lasery. Našimi pravidelnými  zákazníkmi sú rôzne security služby, záchranári, SBS – kári, rybári, hubári, poľovníci, lesníci, príslušníci policajného zboru a mnoho ďalších spokojných zákazníkov. Ak nemáte radi nakupovanie cez internet alebo len nie ste si istý veľkosťou tak nevadí – máme vlastnú kamennú predajňu. Vaša spokojnosť je našou známkou kvality už od roku 1994 !


kanady vz.60

kanady vz 60
kanady vzor 60

ako vznikli kanady vz 60?

Vo výstroji bývalej armády čsľa a v zložkách policajného zboru v bývalom režime, inak aj povedané vtedajšej verejnej bezpečnosti VB bola aj obuv, ktorá sa preslávila názvom kanady. Názov tejto legendárnej obuvi je odvodený od obuvi kanadských drevorubačov. Práve oni používali pri ťažbe takúto obuv, kde vo vrchnej časti bolo špeciálne zapínanie na remienok s prackou. Takéto zapínanie plnilo účel, aby sa do šnúrok v obuvi nezachytávali malé konáriky a raždie. Vtedajší návrhári obuvi pre čsľa jednoducho okopírovali túto obuv, mierne ju pozmenili, dali jej názov vojenské kanady, pretože pochádzali z Kanady a pretože bola do výstroje čsľa zaradená v roku 1960 tak dostala druhé označenie vzor 60 a tak vznikli vojenské kanady vz.60 ktoré sú inak veľmi kvalitné, taktiež sú priedušné a tiež vodeodolné. Tieto vlastnosti vytvárajú v obuvi ideálnu mikroklímu, ktorá udržuje nohy v teple a v suchu, čo je pre vojaka dosť podstatné. Túto obuv spolu s bomber bundou, inak aj bomberou si obľúbila mladá generácia v 90 rokoch minulého storočia, ktorá vyznávala štýl punk a metal.

využitie :

Obuv kanady sú vyrobené z hovädzej kože. Predovšetkým sú využívané ako obuv do náročných terénov a taktiež ako výstroj pre armády a policajné jednotky. Pokiaľ hľadáte kvalitnú taktickú obuv, tak Vám určite odporúčame kanady vz.60. Tento typ obuvi bol používaný aj v ČSĽA a je vyrobený presne podľa originálnej obuvi. Kanady sa tešia veľkej obľube medzi členmi security služby, poľovníkmi, aj ako outdoorová obuv na túry, alebo inú turistiku, alebo pri rôznych taktických hrách ako airsoft, či paintball. Taktiež sa kanady používajú ako pevná a vhodná pracovná obuv. Kanady vz.60 je celokožená obuv z hovädzej usne, v hornej časti má pracky na spevnenie obuvi a samozrejme aj šnurovanie. Obuv je vhodné po nejakom čase ošetriť konzervačným olejom, aby zostala mäkká a vláčna. U nás nájdete aj inú taktickú a outdoorovú obuv, ktorú predávame za skvelé ceny a v špičkovej kvalite. Výber je už len na Vás.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.