veľkoobchod

veľkoobchod – veľkoobchodný a maloobchodný predaj …

velkoobchod
Vstup do Veľkoobchodu :

 

Staňte sa naším veľkoobchodným partnerom a zarábajte na osvedčenom tovare, s ktorým máme 25 ročné skúsenosti. Ponúkame Vám seriózne jednanie, dobre sa predávajúci tovar, výborné veľkoobchodné ceny, teda aj dobré rabaty na predávanom tovare, ako aj bezproblémovú výmenu poškodeného alebo inak reklamovaného tovaru.

Tovar na ďalší predaj, ktorý ponúkame za veľkoobchodné ceny :

Ak vlastníte obchod, eshop, alebo armyshop obchod, či inú predajňu s podobným sortimentom ako ten náš, alebo otvárate maloobchodnú predajňu a chcete predávať tovar, ktorý ponúka naša spoločnosť, tak neváhajte a kontaktujte nás.

bytový textil – doplnky do bytu a DARČEKY

Vyzdobte si svoj príbytok aby ste sa v ňom cítili čo najlepšie. Ponúkame Vám do domácnosti a do bytu pekné dekorácie a rôzne dekoratívne predmety do spálne, do obývačky, do kuchyne, ako aj rôzne bábiky do detskej izby a dekoračné figúrky a postavičky z rozprávok pre deti, alebo z filmov, retro kovové modely starých áut a motoriek, plechové a drevené retro cedule a rôzne tabule a iné dekorácie do bytu ako aj záhradné a iné exteriérové dekoračné predmety. Skladom máme aj v poslednej dobe veľmi vyhľadávaný provensálsky štýl a vintage dekorácie. Nástenné hodiny, umelé kvety, voňavé sviečky a LAVENDER štýl skrášlia Váš byt, pokiaľ už stratil svoj pôvodný šarm. To všetko u nás nájdete ako aj originálne a pekné darčeky pre deti, mužov a ženy a iné darčekové predmety. Pre deti máme v ponuke hračky, spoločenské hry, pexeso a hlavolamy, skladačky, stavebnice, puzzle a iné zaujímavé detské hry a pod.,

outdoorové a maskáčové oblečenie

Náš Veľkoobchod a Armyshop ponúka zaujímavý tovar na ďalší maloobchodný predaj za výborné veľkoobchodné ceny, naša ponuka ktorú neustále zväčšujeme : maskáče a maskáčové oblečenie, maskáčové krátke nohavice, kraťasy do horúcich letných dní, odevy detské, dámske a pánske a outdoor oblečenie, maskáčové mikiny a taktické vesty na strtegické army hry, alebo rybárske vesty, svetre na zimu, kapri nohavice a kratasy zase na leto, outdoor výbava a survival doplnky do prírody. Ďalej náš armyshop velkoobchod ponúka nože lovecké a vreckové nože, nože prežita a ďalekohľady, taktická Outdoor a Army výbava do prírody, kompasy a buzoly, paracord náramky a iný outdoor a survival sortiment a výbavu do prírody, batohy a ruksaky, puzdrá, vaky, tašky cestovné, outdoor tašky, rôzne taštičky a kapsičky, ľadvinky a vaky na vodu, poľné fľaše, termosky a variče do prírody, telesné otepľovače a rôzne balíčky poslednej záchrany a mnohé iné …  Pokiaľ navštívite náš armyshop v Lehote pri Nitre určite si vyberiete z našej širokej ponuky a hlavne za vynikajúce ceny. Armyshop Lehota pri Nitre.

 

Z malých doplnkov u nás nájdete prívesky na kľúče, kľúčenky, odznaky, vlajky, náramky a pod. Takisto sa u nás nachádzajú doplnky k odevom a oblečeniu ako napr. opasky na nohavice a kratasy, kukly, rukavice, dámske a motorkárske šatky, šiltovky, veľký výber čiapok, traky na nohavice, zimných čiapok a baraníc, šálov na zimu či do chladného počasia.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.