vreckové nože

lovecké a vreckové nože, motýlik nôž, karambit …

vreckove noze
Vreckové nože do ESHOPU :

 

 

 

 

Snáď neexistuje ani muž, ktorý by niekedy nevlastnil vreckový nož. Tie sú naozaj užitočné, lebo sú neustále po ruke, teda vo vrecku. Prvé vreckové zatváracie nože boli jednoduché, avšak na svoju dobu boli praktické a užitočné, takže svoj účel splnili dokonale, ale skutočný prelom, alebo revolúciu vo vreckových nožoch priniesol až prvý armádny švajčiarsky nôž, ktorý prišiel na svet v roku 1890 a to bol skutočne veľký prelom vo vývoji mutifukčných vreckových nožov a nožíkov. Odvtedy sa vreckove noze stali ikonou a túži po nich doslova každý chlapec aj muž vďaka ich multifunkčnosti. Postupne sa začali na vreckové nože pridávať aj všetky možné nástroje, náradie a pomôcky ako napr. príbory, nožík, vidlička a lyžička, šroubovák plochý aj krížový, otvárač na fľaše, otvárač na vínové fľaše s korkovou zátkou “ vývrtka “ alebo otvárač na konzervy, môžu tam byť nožničky, pilník, pílka, šidlo a ktovie čo ešte budú výrobcovia vreckových nožov pridávať na vreckové nože. Možno sa ešte dožijeme aj vreckového noža ovládaného počítačom Smile-tpvgames.gif

U nás nájdete len tie najzaujímavejšie vreckové nože – či už ide o klasický vreckový nôž, univerzálny nôž, alebo špeciálny nôž motýlik, karambit, multifunkčný, vystreľovací, vyklápací a skladací nôž. Takéto nože sú naozaj veľmi šikovným pomocníkom pre všetkých hubárov, rybárov, lesníkov alebo aj na využitie v domácnosti. Multifunkčné nožíky ocenia hlavne rybári, ktorý si s nožmi môžu napr. otvoriť konzervu a s pomocou vyklopením lyžičky, alebo vidličky ju následne zjesť. Moderné a obľúbené su nože Karambit, prezývané aj ako „medvedí pazúr“, ktorý je pozoruhodný nôž, ktorý má viditeľne zakrivenú alebo zahnutú čepeľ, ergonomickú rukoväť a obyčajne disponuje aspoň jedným bezpečnostným krúžkom.


vreckove noze
vreckový nôž KANDAR Fire Dept

Na našej stránke nájdete okrem vreckových nožov aj nože lovecké, vrhacie, motýliky, multifunkčné nože a taktiež rôzne mačety, bodáky, dýky, meče, karambity, kordy, šable, sekáče, dekoračné meče “ katany “ a iné. Všetky nože ponúkame za naozaj bezkonkurenčné ceny, preto neváhajte a navštívte náš eshop. Vyberte si svoj model noža a môžete sa spoľahnúť na extra rýchle dodanie. 95% tovaru máme trvalo na sklade, dodanie tovaru do 24 hodín, objednávky prijaté do 14 hod. sú spracované a expedované ešte v tento deň a doručené v nasledujúci deň, bezproblémová výmena tovaru, či vrátenie peňazí je samozrejmosťou. Máme aj kamennú predajňu, v ktorej sa nachádzajú všetky produkty, ktoré sú dostupné online – teda ak uprednostňujete osobný predaj, radi Vás privítame. Viac info v našom eshope.


Motýlik

motýlik
Nôž motýlik Böker

Veľmi obľúbeným nožom v našom eshope je jednoznačne motýlik. Ten je obľúbený prevažne u mladšej generácie, ale svojich zástancov si nájde aj u tej staršej. Využiť sa dá aj pri trénovaní bojových umení, kde si motýlik získal najväčšiu pozornosť. Preto sa mu aj niekedy zvykne hovoriť balisong. Jeho výzor je veľmi špecifický a tým sa aj odlišuje od ostatných nožov. Motýlik ma rukoväť rozdelenú na dve pohyblivé časti, ktoré bývajú upevnené nitmi. Na zaistenie nože v otvorenom, alebo zatvorenom stave slúži poistka, ktorá sa nachádza na konci rukoväte. Okrem využitia pri nácviku bojových umení sa motýlik preslávil aj vďaka možnosti rôznych trikov, ktoré sa sním dajú robiť a tento „šport“ sa nazýva flipovanie. Vo flipovaní exitujú mnohé celosvetové súťaže a zúčastňujú sa na nich len skúsený majstri vo flipovaní, preto Vám odporúčame pri prípadnom učení flipovania na začiatok využívať maketu motýlika, alebo jeho tupú verziu. Korene tohoto zaujímavého noža siahú až do Ázie, z ktorej sa potom rozšíril do celého sveta a právom dnes patrí k jedným k najzaujímavejším a najžiadanejším nožov na trhu.


Rýchle expresné doručenie do 24 hod., priamo až k Vám domov, alebo zásielku jednoducho vyberiete na pošte. Okrem toho môžete navštíviť našu kamennú predajňu, ktorá sa nachádza v obci Lehota pri Nitre, ktorá je od mesta Nitra vzdialená cca 6 km. V našom internetovom obchode, army shope nitra máme v ponuke okrem loveckých, vreckových nožov a motýlika aj iné druhy nožov. Máme tieto nože na predaj : dekoračné a dekoratívne, bojové nože, bodáky a bajonety, mačety, kukri, karambity, motýliky, kordy, meče a šable a samozrejme aj kvalitné vreckové a lovecké nože.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.