ploskačka

ploskačky na alkohol pre mužov ale aj pre ženy …

ploskačka eshop
VSTUP do ESHOPU ploskačka :

 

 

 

 

Ľudia si oddávna uskladňovali tekutiny v rôznych nádobách a fľaštičkách, ale novodobá ploskacka, likérka, či butylka akú poznáme v dnešnej podobe vznikla a najväčší rozmach aj dosiahla v rokoch 1920 – 1933 v Amerike v časoch prohibície, keď bol v tejto krajine všeobecný zákaz požívania alkoholu. Ľudia tento zákaz obchádzali tým, že likérku s alkoholom napodobňovali rôznymi tvarmi iných predmetov, napr., ploskačka v tvare knihy, pera, kľúčenky, vreckového noža a iných predmetov. Celú našu ponuku ploskačiek môžete vidieť na našom eshope kliknutím na tlačítko ploskačky do ESHOPU. Taktiež môžete navštíviť našu kamennú predajňu, ktorá sa nachádza v Lehote čo je kúsok od okresného mesta Nitra. V predajni sa nachádza kompletná ponuka, ktorá je aktuálne aj v našom e-shope. Konkrétne u nás môžete nájsť rôzne oblečenie a obuv pánsku, dámsku ale aj detskú. Keďže je náš e-shop zameraný ako ARMY SHOP, môžete si teda u nás zakúpiť a vybaviť sa aj kompletnou army výbavou a samozrejme aj Outdoor výbavou a rôznymi doplnkami. Výber je skutočne veľký a ceny sú veľmi rozumné! Veď nakoniec presvedčte sa sami.


ploskačka ako vhodný darček pre mužov, ale aj pre ženy

ploskačka
ploskačka Harley Davidson s pohárikmi – darčekové balenie

Pre všetkých správnych chlapov ponúkame naše kvalitné ploskačky a likérky, ktoré určite potešia každého jedného z Vás. V ponuke sa nachádzajú rôzne druhy, motívy a veľkosti týchto produktov. Bližšie môžeme spomenúť aj malú ploskačku ako kľúčenku, ktorá je zaujímavá pre jej šikovné uschovanie a nosenie vo vrecku. U nás nájdete aj úplný opak a to aj objemovo veľké a nadrozmerné XXL ploskačky o objeme až 2 litre. Samozrejme takéto veľké nádoby už slúžia na iné tekutiny, ako napr., voda, minerálka, limonáda, ale je možné ju využiť aj na alkohol. „Recesisti“ to určite vyskúšajú. Z motívov v našom e-shope prevažujú hlavne poľovnícke a rybárske, ale nájdete u nás aj rôzne iné napr., s peknými dievčatami. Veľký trend je v súčastnosti návrat k RETRO a pre „fajnšmekrov“ a zberateľov aj ploskačky so znakom CCCP. Niektoré ploskačky sú v kombinácii s malými pohárikmi „poldecákmi“.

darčekové balenie

Keďže ide o skvelý darček pre mužov, určite oceníte aj našu ponuku darčekových kaziet, ktoré sa dokonale hodia pre Vašich priateľov a známych. Špeciálne likérka určite poteší každého poľovníka, ktorý si rád dopraje niečo „ostré“ po dlhej a vyčerpávajúcej ceste lesom, či oslávení úspešného lovu.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.