tabatierka

tabatierky a zapaľovače  ako darček pre muža aj ženu …

tabatierka eshop
VSTUP do ESHOPU tabatierky

 

 

 

 

Keď sa niekedy v 19 storočí objavili prvé cigarety, následne vznikli aj prvé tabatierky, ktoré mali len jediný účel a to ochrániť cigarety pred ich zlomením, či iným znehodnotením. Postupom času, keď sa fajčenie stalo módou, tak tabatierky akýmsi ich módnym a štýlovým doplnkom. Dnes si niektorí ľudia kupujú tabatierky ako záležitosť štýlu, iní zase aby sa nemuseli pozerať na varovný nápis oznamujúci, že fajčenie škodí zdraviu a na hrôzostrašné obrázky na cigaretovej krabičke zakaždým keď siahnu po cigarete. 

Pokiaľ teda hľadáte pekné, kvalitné a zároveň aj lacné zapaľovače, či už tryskové, plazmové, plynové, alebo klasické benzínové „koksáky“ alebo tabatierky a poprípade aj ploskačky, určite Vás naša ponuka bude zaujímať. Tieto produkty nemusíte kupovať výlučne len pre seba, ale taktiež nimi môžete obdarovať aj svojich priateľov, alebo príbuzných. Tieto produkty sú vhodným a praktickým darčekom takmer pre všetkých dospelých. Ploskačky určite ocenia všetci zanietení poľovníci a rybári, ktorý nikdy nedajú dopustiť za dúšok dobrej pálenky. Kompletnú ponuku spomínaných produktov a samozrejme aj veľké množstvo iných, nájdete na našej hlavnej stránke, do ktorej sa dostanete kliknutím na obrázkový odkaz ESHOP nachádzajúci sa hore vyššie. Všetky produkty ponúkame za bezkonkurenčné ceny a k tomu aj expresne rýchle doručenie zásielky a to do už 24 hodín!


tabatierky

tabatierky
tabatierka HJ klasik

Na ochranu cigariet ale aj cigár pred zlomením, či iným poškodením ľudia v minulosti začali používať tabatierky. Tie sa tešili veľkej obľúbenosti aj vďaka faktu, že na začiatku 20. stor boli považované za módny doplnok. Postupom času sa od tohto doplnku akosi upustilo a začali ich používať predovšetkým len fajčiari, ktorý preferujú tzv. „šúlanie“ cigariet v domácnosti, pred kupovaním cigariet v krabičke. Dnes sa tabatierky opäť tešia veľkej obľúbenosti a to najmä kvôli „protifajčiarskym“ nápisom a obrázkom na krabičkách, ktoré mali odradiť ľudí od fajčenia. Niektorých to možno odradilo, niektorí si na to zvykli a ostatní si začali ukladať cigarety do tabatierky. Veľká výhoda spočíva už v spomínanej zvýšenej ochrane a samozrejme aj v praktickosti, pretože niektoré tabatierky v našom e-shope majú v sebe zabudovaný zapaľovač.

Taktiež ide o zaujímavý ale zároveň aj praktický darček, keďže na tabatierku sa dá vygravírovať aj blahoželanie, či iné venovanie, alebo aj meno obdarovaného. Fajčiari si v našom e-shope určite prídu na svoje, pretože okrem tabatierky a zapaľovačov nájdu aj : náplne do zapaľovačov, benzín a plyn, alebo aj popolníky, fajky, mlynčeky na tabak  a ešte mnohé iné doplnky nielen pre fajčiarov.


zapalovače

zapalovace
plazmový zapalovač exclusive

Ďalším k veľmi žiadaným a často používaným produktom jednoznačne patria aj zapaľovače. Tie sú predovšetkým vyhľadávané fajčiarmi, ale takisto ide o nevyhnutnú pomôcku aj v domácnosti. Či už si chcete zapáliť plynový sporák, založiť oheň v krbe, alebo len zapáliť sviečku, jednoducho sa bez zapaľovača nezaobídete, samozrejme pokiaľ nemáte po ruke zápalky, alebo Vám len jednoducho zvlhli. Taktiež patria aj k základnej výbave na turistiku, prípadne na rybolov, pretože nikdy neviete, kedy budete zapaľovač potrebovať. V našej ponuke sa nachádzajú rôzne tryskové, plynové, benzínové, plazmové a iné, ktoré sa okrem klasickej podoby môžu skombinovať aj napr. ako recesné zapaľovače na opasku, stolové, alebo s tabatierkou, či s popolníkom a pod. 

Niektorý ľudia berú zapaľovače aj ako zberateľský predmet, alebo aj ako zaujímavé dekorácie do bytu a presne aj na toto je zameraná naša ponuka. V našom eshope ich máme v tvare v tvare granátu, bambitky, náboja a rôzne darčekové sety s poľovníckymi alebo rybárskymi motívmi Vás určite budú tiež zaujímať. Zapaľovače sú klasicky buď plynové, alebo benzínové a keďže sme moderní, niektoré sa dajú nabiť aj cez USB kábel. Ako všetky produkty v našom e-shope, aj zapaľovače ponúkame za nízke ceny a v super kvalite! Takisto aj dodanie máme skvelé, už na druhý deň po objednávke.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.